Otse tootjalt tarbijale tooted

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Kibuvitsamari 30gr

3,45

Kibuvitsamarjade suur C-vitamiini sisaldus on üldtuntud. See on küll liigiti ja piirkonniti erinev, kuid jääb vahemikku 1000-2000mg 100 grammi kohta, kuivatatud kibuvitsamarjades on C-vitamiini veelgi rohkem, veidi üle 5000mg 100 grammi kohta.

Võrdluseks sisaldavad astelpaju marjad C-vitamiini umb 400mg%, musta sõstra marjad umbes 300mg%, õunad umb 50mg%, ploomid umbes 10mg%.

Lisaks rohkele C-vitamiini sisaldusele on marjades rohkesti mineraalaineid (kaaliumi-, raua-, magneesiumi-, mangaani- ja fosforiühendeid), karotiini, flavonoide, eeterlikke õlisid, fütontsiide, parkaineid ja pektiini.

2 laos

Kõigil kibuvitsaliikidel (Eestis looduslikult mitu liiki) on olemas suuremal või vähemal määral ravitoime. Kuivatatud kibuvitsamarjad on talvel hea vitamiiniallikas. Neist valmistatud teest on abi neeru ja kopsuhaiguste ravil, samuti aitab põiekivide, astma ja kõhukrampide vastu. Kibuvits suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele ja tõstab töövõimet, parandab söögiisu, on hea veeajati ja aitab vähendada vere kolesteroolisisaldust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kibuvitsamari 30gr”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tootekood: 1261211128 Kategooria:

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop
%d bloggers like this: