Otse tootjalt tarbijale tooted

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Taruvaik

6,90

Taruvaik ca 40 g

Taruvaik on looduslik antibiootikum, mis hävitab kõik viirused ja bakterid. Kõige tõhusam on seda närida. Taruvaigust ja 80kraadisest viinast võib teha ka lahuse, mis tilkadena sisse võttes leevendab maohaavu ja peale määrides parandab nahahaavu. 

11 laos

Taruvaik vaigustab valu, hävitab baktereid ja turgutab organismi.

Taruvaiku on palju kiidetud ja põhjusega. Taruvaigus on väga palju makro- ja mikroelemente, antioksüdante, peaaegu kõiki vitamiine ja asendamatuid aminohappeid. Selles leidub rohkelt ka antibakteriaalsete omadustega orgaanilisi happeid, looduslikke antibiootikume, põletikuvastaseid aineid ja biostimulaatoreid.

Taruvaigu toime on paljudel juhtudel tugevam kui sünteetilistel antibiootikumidel ning see mõjub enam kui 100 liigile bakterile, viirusele ja seenele surmavalt.

Oma valuvaigistava toime poolest on taruvaik mitu korda tugevam kui tuntud valuvaigistid (näiteks 52 korda tugevam kui novokaiin). Taruvaik peatab valuliste protsesside arengut ja leevendab valu 5–10 minutiga.

Pulbristatud taruvaiku tarvitatakse päevas profülaktiliselt 2–5 grammi, tervendamise eesmärgil 5–10 grammi. Kindlasti tuleks pulbrit segada mee ja/või suiraga, et organism omastaks paremini kasulikke aineid ja toime oleks tõhusam. Seda võiks tarvitada kolm korda päevas mitte hiljem kui 20 minutit enne põhilisi söögikordi. Suuremal kogusel on eriti tugev bakteritsiidne toime.

 

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Taruvaik”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tootekood: 5232213528 Kategooria:

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop
%d bloggers like this: